Як католики з трьох країн на житомирській землі молилися за мир в Україні

Прочани прибули з 70 міст, містечок і сіл України, Польщі та Білорусі

Depo.Житомир
17 липня 2017 16:22
ФОТО: depo.ua
Як католики з трьох країн на житомирській землі молилися за мир в Україні

У Бердичеві, що на Житомирщині, завершилося щорічне паломництво до монастиря Босих Кармелітів. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Житомир.інфо.

Бердичівський санктуарій згуртовує вірян ще з часів Речі Посполитої. А відтоді як у 1997 році Папа Римський Іоанн Павло II освятив і коронував копію чудотворної ікони Матері Божої Бердичівської, вони збираються там щороку, аби разом помолитись зокрема й біля цієї святині.

Цього разу паломників було близько восьми тисяч. Переважна більшість їх приїхала вчора, 16 липня. Прочани прибули з 70 міст, містечок і сіл із України, Польщі та Білорусі. Ішли пішки, їхали поїздами, автобусами, машинами і навіть велосипедами. Загалом було 15 великих паломницьких груп. У секретаріаті монастиря повідомляють, що вік найстаршого паломника – 89 років, наймолодшого – лише 8 місяців.

Святкову літургію очолив гість із Ватикану, представник Папи Римського Франциска – кардинал Зенон Грохолевський.

На урочистості також приїхали Надзвичайний і Повноважний Посол Респубоіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, Посол Японії в Україні Шігекі Сумі з дружиною, генконсул Республіки Польща в Іркутську (Росія) Кшиштоф Свідерек і генконсул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак.

Особливою молитвою цього року знову стало прохання про припинення війни в Україні.

[media type="picture" posit

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця