"Сирів Санича" більше не буде: Житомирського сировара-переселенця нахабно "кинув" партнер

Як виявилося, в Олександра Кононова не були підписані документи про спільну з партнером власність

Житомирського підприємця Олександра Кононова, виробника "Сирів Санича", позбавили бізнесу. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Дзеркало тижня".

Як виявилося, у нього не були підписані документи про спільну з партнером власність.

Кононов втратив праву руку й ліву ногу. Раніше жив на Луганщині. На початку АТО потрапив у заручники до бойовиків. Після звільнення виїхав до села на Житомирщині, де разом з партнером почав розодити кіз і варти сири.

Як пізніше пояснив "партнер" Кононова, Олександр був потрібен йому був як "медійний персонаж" для залучення коштів спонсорів та інвесторів.

"Ну мені ж на розкручування бізнесу гроші потрібні були? А він — чудовий медійний персонаж. На мене б не дали. На нього давали охоче", - заявляв партнер "Віталік".

Ферма, згідно з паперами, належить "Віталікові", а Кононову - борги ферми.

Мало того, з'ясувалося, що ідеальний найманий працівник без договору і зарплати був настільки відданий своєму роботодавцеві, що взяв кредит на 100 тис. грн на розвиток виробництва й навіть не стежив за використанням грошей. Просто віддав своєму "хазяїнові" картку й пішов далі сир варити.

Коли мова зайшла про необхідність "цивілізованого розлучення", під тиском усе тих-таки волонтерів, Віталік запропонував Кононову забрати з собою 30— 40 голів худоби і борги.

Санич подумав, що забирати частину отари на зиму без кормів, без даху над головою і в очікуванні окоту означає занапастити тварин усіх до єдиної. І відмовився від "щедрої" пропозиції.

Нагадаємо, колишній в'язень "ЛНР" варив на Житомирщині "сири Санича".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир