На будівництві лікарні посадовці "наварили" 800 тис. грн, - народний депутат

Украдені гроші складають 13% від загальної суми виділених на добудову коштів

Народний депутат України Павло Дзюблик виявив, що у Радомишлі, що на Житомирщині,  посадовці на будівництві лікарні "наварили" 800 тис грн. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку депутата.

"Пам’ятаєте, в минулому році мені вдалося залучити шість мільйонів гривень з фонду капітального будівництва на добудову Радомишльської поліклініки? Потім неодноразово приїздив на об’єкт, вимагаючи в районного керівництва та фірми підрядника пришвидшити хід робіт. В кінці травня звернувся до КРУ, оскільки до того часу роботи не були завершені", – йдеться у повідомленні.

Результати перевірки вражаючі, наголошує депутат.

"Посадові особи медичного закладу зайво сплатили більш як 800 тис. грн підрядникам, які завищили обсяги та вартість виконаних будівельно-монтажних та проектних робіт під час будівництва корпусу поліклініки. Говорячи простою мовою, їх просто намагалися вкрасти. Розумію, що лікар не повинен розбиратися в будівництві. Але 800 тисяч - це більше 13 відсотків від загальної суми. Крім того, 128 тисяч витратили за спожиті послуги орендарями. Це при тому, що на медикаменти і харчування хворих виділяються копійки. Ось так. А потім ми всі разом розповідаємо, що погано живемо. Винуваті ж у цьому депутати, міністри, Президент…Сумно…" – констатує нардеп.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир