Місто на Житомирщині може залишитися без газу, - нардеп

"Бердичівтеплоенерго" не розрахувалося за спожитий газ

Новий рік може розпочатися для жителів Бердичева, що на Житомирщині, з відсутності газу. Про це повідомляє народний депутат Олександр Ревега на своїй сторінці у Facebook:

"Вчора "Бердичівтеплоенерго" отримало з "Нафтогазу України" повідомлення про те, що цьому підприємству не виділено квоти на постачання газу у першій декаді 2017 року. А це значить, що з боєм курантів газопостачання до міста має бути припинено. Відтак, без тепла залишаться понад 14 тисяч сімей, які обслуговуються "Бердичівтеплоенерго", 338 житлових будинки, більше 40 об’єктів соціальної інфраструктури (у тому числі — школи, дитсадки, медичні заклади)", – повідомляє нардеп.

Бердичівська теплопостачальна  структура не розрахувалася за спожитий газ, йдеться у повідомленні Олександра Ревеги.

"У "Нафтогазі України” причину такого рішення вважають обгрунтованою – "Бердичівтеплоенерго" не повністю розрахувалося за спожитий газ. У той же час, на підприємстві борги визнають і кажуть, що готові платити стільки, скільки треба, виходячи з наявних фінансових можливостей. До слова: у Бердичеві ситуація з проплатами за газ не найгірша, якщо не сказати — одна з найкращих в Україні: станом на обідню пору четверга "Бердичівтеплоенерго" розрахувалося перед "Нафтогазом України" на 82%, тоді як середній показник по Житомирській області становить 77%, а по Україні вцілому — взагалі 73%" - пише нардеп.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #Газ