Львівське сміття вивантажили біля траси на Житомирщині

У смітті житомиряни знайши листівки і виписки, які підтвердили здогадки про походження вдходів

На Житомирщині, за 150 метрів від автотраси міжнародного значення Київ – Ковель - Ягодин, вивантажено три машини сміття, переважно – відходи від медичних препаратів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку депутата Житомирської облради Олександра Ніколайчука. 

 "Друзі, реально не міг повірити. На відстані в якихось 150 метрів від дороги, посеред поля, висипали 3 вантажівки побутового сміття, основу якого складали відходи від медичних препаратів. Жахлива картинка та неймовірний сморід", – пише депутат.

У купі сміття житомиряни натрапили на листівки і виписки з Львівського регіону.

"Без сумніву, вся ця нечисть шириться різного роду "ділками" із Західного регіону. І проблема це не лише міста Львова, а всієї країни, яка інфікована корупцією, та, звісно, бездіяльністю влади, яка як явище відсутня від Північних районах Житомирщини", – йдеться далі у повідомленні.

Депутат не виключає самосуду над порушниками екологічного законодавства.

"Люди розповідають, що в ніч на 23 жовтня бачили як 3 вантажівки з'їжджали з дороги та поспіхом покидали район. Але ніхто й подумати не міг, що в 1 кілометрі від житлових будинків селища Білокоровичі хтось залишить тонни сміття. І повірте, може відбутися самосуд над тими моральними виродками, які привезли сміття на Олевщину", – пише Ніколайчук. 

Депутат звернувся до правоохоронних органів і взяв справу на особистий контроль. 

Львівське сміття вивантажили біля траси на Житомирщині - фото 1Львівське сміття вивантажили біля траси на Житомирщині - фото 2Львівське сміття вивантажили біля траси на Житомирщині - фото 3

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир