Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині

У "гості" генпрокурор приїхав без попередження

Сьогодні, 10 грудня, у День прав людини, генеральний прокурор України Юрій Луценко приїхав із інспекцією до Райківської виправної колонії, що на Житомирщині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку прес-секретаря генерального прокурора Лариси Сарган.

"Міжнародний день прав людини. Райківська виправна колонія, Житомирщина. Генпрокурор Юрій Луценко з інспекцією. Гостей у суботу зранку тут не чекали", – написала Сарган.

У наступних дописах Сарган обурилася станом медчастини, лазні і їдальні виправної колонії.

"Продовжуємо екскурсію Райківською виправною колонією. Столовка і заготівля дров для приготування їжі в одному приміщенні. Після перевірки у вересні з'явилися тарілки у столовці. Готують перловий суп і ячмінну кашу на обід сьогодні. Райківська виправна, блін. Медчастина і лазня. Без води, з мінімумом ліків", – пише прес-секретар Луценка.

 Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 1Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 2Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 3Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 4Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 5Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 6Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 7Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 8Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 9Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 10Луценко відзначив День прав людини у колонії на Житомирщині - фото 11

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #Луценко