Бурштинові копальні на Житомирщині охоронятимуть Нацгвардійці

Протягом першої ночі чергування правоохоронці затримали 15 осіб, яких застали під час спроб видобутку бурштину

З середи, 30 березня, в Олевському районі, що на Житомирщині  бурштинові копальні охоронятимуть військовослужбовці Національної гвардії, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

Блокпости нацгвардійців охоронятимуть лісові дороги, які ведуть до копалень бурштину. Рейди також здійснюють групи за участю поліцейських, працівників СБУ, прокуратури та екологів. Протягом першої ночі чергування правоохоронці затримали 15 осіб, яких застали під час спроб видобутку бурштину. Серед копачів не лише місцеві жителі, а й старателі з Рівненщини, Вінниччини, Київщини, Волині та Черкащини.

За оцінками фахівців, видобування бурштину на території Олевщини завдало шкоди екосистемі на площах близько 185 гектарів. Наразі вдалось відновити близько 60 га території.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України та Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно зі слідчими Генпрокуратури під час обшуків вилучили у учасників кримінального угруповання понад двісті кілограмів бурштину різних фракцій. Каміння готували для переправки контрабандою до країн Східної Азії.

Бурштинові копальні на Житомирщині охоронятимуть Нацгвардійці - фото 1

Бурштинові копальні на Житомирщині охоронятимуть Нацгвардійці - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир