Житомирянин працював у фейковому "міністерстві державної безпеки "ДНР"

33-річний уродженець Радомишльського району після Революції Гідності звільнився із органів внутрішніх справ і взимку 2015 року добровільно приєднався до бойовиків

Depo.Житомир
11 серпня 2017 11:15
ФОТО: depo.ua

Слідчі Управління СБ України в Житомирській області оголосили заочну підозру щодо участі у терористичній організації та діяльності НЗФ колишньому мешканцю регіону – члену бандформування "мгб" так званої "ДНР". Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу СБУ.

33-річний уродженець Радомишльського району після Революції Гідності звільнився із органів внутрішніх справ і взимку 2015 року добровільно приєднався до бойовиків.

Оскільки чоловік має вищу юридичну освіту, навички оперативної і слідчої роботи, то ватажки терористів вирішили застосувати його знання і вміння у "силовому блоці" ‒ в одному з відділів фейкового "міністерства державної безпеки "ДНР".

До кола безпосередніх обов'язків зловмисника входило контррозвідувальне забезпечення псевдодержавних структур терористів, перш за все перевірка на предмет "благонадійності" та "вірності ідеям" їхніх працівників чи кандидатів на роботу, а також вербування агентури серед осіб, які періодично відвідують контрольовані українською владою території, затримання і проведення слідчих дій із підозрюваними у "державній зраді ДНР".

Досудове розслідування триває. Після його завершення відповідно до глави 24-1 Кримінального процесуального кодексу України обвинувальний акт разом із матеріалами кримінального провадження буде направлено до суду.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця