Житомирські прокурори розказали, навіщо підприємець з Бердичева підпалив себе

Через самопідпал бердичівського підприємця постраждав і один з журналістів, який першим кинувся на його порятунок 

На Житомирщині за фактом самоспалення підприємця у сесійній залі міської ради розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області.

Під процесуальним керівництвом Бердичівської місцевої прокуратури розпочато розслідування кримінальних проваджень за фактом скоєння місцевим підприємцем самоспалення у сесійній залі міської ради, за ч. 1 ст. 120 (доведення до самогубства) та за ст. 356 (самоправство) КК України.

Установлено, що у п’ятницю, 14 червня 2019 року, 63-річний місцевий підприємець, прийшовши на сесію Бердичівської міської ради, попросив слова для виступу щодо вирішення питання його підприємницької діяльності. Почувши у відповідь, що для початку таку пропозицію необхідно включити до регламенту сесії, і лише тоді йому нададуть слово, дістав із кишені пляшку з розчинником, облив себе та підпалив.

"Унаслідок підпалу підприємець отримав термічні опіки А, Б ступеню обличчя, шиї, живота, обох передпліч 20%. Присутній у залі журналіст, який першим кинувся на допомогу, також отримав тілесні ушкодження у виді термічного опіку 2-А, Б ступеню правого передпліччя та плеча 8%. Обох потерпілих було негайно госпіталізовано до лікарні та надано невідкладну медичну допомогу. Наразі їх стан здоров’я задовільний", - йдеться в повідомленні.

Попередньо встановлено, що причиною вчинення підприємцем самоспалення є його незгода з відмовою Бердичівської міської ради продовжити договір оренди земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності, а також вжиття заходів для звільнення раніше орендованої ним землі. 

Нагадаємо, що на сесії Бердичівської міської ради місцевий підприємець вчинив самопідпал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир