Житомирські посадовці влаштували корупційну схему на плазмі крові

Завдяки житомирським посадовцям, фармкомпанія задешево отримувала плазму крові для виробництва ліків на експорт

Depo.Житомир
16 червня 2017 14:08
ФОТО: depo.ua
Житомирські посадовці влаштували корупційну схему на плазмі крові

Правоохоронці припинили на Житомирщині корупційний механізм продажу за заниженими цінами резервів плазми крові. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Як з'ясувалось, житомирські посадовці реалізовували плазму крові, виготовлену комунальною установою "Обласний центр крові" двома її філіями, фіктивним комерційним структурам у два з половиною рази дешевше собівартості. Ділки реалізовувала плазму крові легальній фармацевтичній компанії, яка виробляла високовартісний медпрепарат для подальшого експорту.

Під час обшуків у приміщенні Житомирського обласного центру крові та двох його районних філіях офісах та офісах комерційних структур, зареєстрованих у Києві, оперативники СБ України вилучили документацію, яка доводить здійснення нелегальної оборудки та продаж плазми крові фіктивним структурам.

За попередніми підрахунками фахівці Державної фінансової інспекції, через корупційний механізм комунальному підприємству завдано збитки на майже два мільйони гривень.

Тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України для притягнення до відповідальності усіх встановлених організаторів та учасників корупційного механізму.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця