Житомирські перевізники вимагають підвищення вартості проїзду

Перевізники скаржаться на відсутність компенсації за проїзд пільговиків, ріст зарплат, цін на пальне і тариф у 5 гривень, який не покриває їхніх затрат

У Житомирській мерії відбулася зустріч з перевізниками міста, під час якої останні вимагали збільшення тарифу щонайменше до 7 гривень. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомир.info.

Як повідомив заступник мера Житомира з питань транспорту Дмитро Ткачук, ініціаторами цієї зустрічі були перевізники.

"Дійсно, сьогодні після виконкому в міськраді відбулася зустріч перевізників з представниками влади. Зустріч пройшла у форматі наради, діалогу, і тому ніяких рішень не виносилося. Перевізники із власної ініціативи зустрілися з членами виконкому, щоб, так би мовити, проговорити свої запити. На нараді обговорили стан галузі, фінансово-економічну ситуацію, умови перевезення пільговиків, тарифи, очікування міста. Не секрет, що розрахунки перевізників надходять ще з осені, департамент економіки їх перевіряє і деякі повертає на доопрацювання", - розповів Дмитро Ткачук.

З його слів, перевізники скаржилися на відсутність компенсації за проїзд пільговиків, ріст зарплат, цін на пальне і тариф у 5 гривень, який не покриває цих затрат. Перевізники в один голос заявляють про необхідність підвищення проїзду – хто на 2, а хто й на 7 гривень, в залежності від місткості, комфорту, зношеності транспортних засобів, кількості машин на маршруті і т.д.

Нагадаємо,що житомирський виконком більшістю голосів ухвалив підвищення тарифів на вивезення сміття на 60-115%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир