Житомирські горе-батьки залишили в голоді і холоді трьох малих дітей

Два дні сусідка підгодовувала дітей, передаючи їм їжу через віконце в сінях

У Пулинському районі, що на Житомирщині, батьки залишили в неопалюваній хаті дітей двох, шести і восьми років. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Житомирської області.

Коли через півтори доби до дітей ніхто так і не повернувся, літні сусіди забили тривогу. Зараз діти під опікою медиків, а щодо горе-батьків поліція почала кримінальне провадження. Втім, батьки в своїх діях загрози для малюків не бачать.

Два дні сусідка підгодовувала дітей, передаючи їм їжу через віконце в сінях. Коли брати були замкнені в будинку вже більше доби і почали скаржитися їй на холод, пенсіонерка звернулася за допомогою до голови сільської ради.

Медики оглянули дітей і констатували переохолодження у 2-річного Дениса. 6-річний Микита і старший Павло були в більш-менш задовільному стані.

У селі про проблеми в родині знали, але сподівалися, що молоді батько з матір'ю таки візьмуться за розум і доглядатимуть дітей. Кажуть, дітей і раніше залишали самих, але не довше ніж на добу.

Огляд будинку показав відсутність елементарних побутових або санітарно-гігієнічних умов для проживання в ньому дітей. Серед розкиданої одягу жодної іграшки або хоча б столових приладів (тарілок, вилок і т.п.) поліцейські так і не побачили, зате на давно нетопленій печі був склад пляшок з-під горілчаних напоїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир