ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Житомирська юстиція незаконно "наїхала" на газету "Мегаполіс"

Керівництво відомства запевняє, що газета "Мегаполіс", яку можна придбати в будь-якому пункті продажу преси, взагалі не видається
Depo.Житомир
7 червня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua
Житомирська юстиція незаконно "наїхала" на газету "Мегаполіс"
Житомирська юстиція незаконно "наїхала" на газету "Мегаполіс"

Головне територіальне управління юстиції Житомирської області хоче ліквідувати свідоцтво про державну реєстрацію газети безкоштовних оголошень "Мегаполіс". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Житомир-онлайн

В листі, який днями отримав засновник періодичного видання Віктор Тітов, йдеться про те, що газету так і не почали випускати, через що свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ втратило чинність.

"Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації – газети "Мегаполіс" (свідоцтво ЖТ № 196 від 28.11.2000 року) визнано таким, що втратило чинність у зв'язку з тим, що засновник не розпочав випуск друкованого засобу масової інформації протягом одного року з дня одержання свідоцтва", - йдеться в листі, який підписав заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Валентин Залізнюк.

В той же час, видання "Мегаполіс" доступне в будь-якому пункті продажу преси міста Житомира. Про це свідчить фото травневого випуску газети. 

Житомирська юстиція "наїхала" на газетярів  - фото 1

Більше про життя Житомирщини та Вінничини читайте на Depo.Вінниця