В житомирських садочках і школах дітей годували трансжирами під виглядом масла

Підприємці, що виграли тендер, закуповували масло сумнівної якості у двох виробників на Рівненщині та Київщині

Depo.Житомир
19 червня 2017 17:36
ФОТО: depo.ua
В житомирських садочках і школах дітей годували трансжирами під виглядом масла

Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрила протиправне постачання до навчальних, лікувальних і санаторних установ Житомирщини суміші сполук на основі трансжирів невідомого походження під виглядом вершкового масла. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Правоохоронці з'ясували, що одна із бізнес-структур стала переможцем відкритих торгів на поставку вершкового масла до садочків і шкіл двох районних центрів області, дитячої клінічної лікарні, будинку-інтернату, протитуберкульозних диспансера і санаторія.

"За висновками експертів, вміст жирів тваринного походження у досліджених зразках псевдомасла, взятих із дванадцяти різних закладів, не перевищував 1%, що може зашкодити здоров'ю людей, особливо дітей", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Наразі відбуваються одночасні санкціоновані обшуки в приміщеннях фігурантів справи у трьох областях України, вилучається фінансово-господарська документація, комп'ютерна техніка і фальсифікована продукція, компоненти для її виготовлення.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця