В центрі Житомира презентували інфраструктурні проекти

Учасники презентації наголошували на необхідності збереження історичних цінностей та екології

В рамках фестивалю Майстерня міста 2019, в парку культури та відпочинку імені Ю.О. Гагаріна відбулася презентація інфраструктурних проектів міста Житомира: реконструкція набережної, майданів Соборний та Перемоги, реставрація Водонапірної вежі, а також проекту #ЦЯТОРБА. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомирську міську раду.

У презентації взяли участь представники виконавчих органів міської ради, інститутів громадянського суспільства, учнівська та студентська молодь, ЗМІ.  

"Учасники заходу разом із спікерами обговорили питання щодо важливості збереження історичної спадщини в місті, значенні проектів реконструкції набережної, майданів Соборний та Перемоги у подальшому розвитку інфраструктури міста. Також учасники заходу ознайомилися із основними напрямками реалізації проекту #ЦЯТОРБА та у свої виступах наголошували на важливості охорони навколишнього природного середовища, зменшенні використання пластику в побуті, дбайливому відношенні до природи", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що у травні цього року в Житомирі завершився містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги. Конкурс було організовано Житомирською міською радою за сприяння проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні", виконавцем якого є німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  В конкурсі брали участь три відібрані команди з Києва, Львова та Івано-Франківська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир