У Житомирі підвищать тариф на вивезення сміття

Підприємствами, які надають послуги з вивезення сміття, керують члени виконкому та депутати міськради

Житомирський виконком більшістю голосів ухвалив підвищення тарифів на вивезення сміття на 60-115%. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомир.інфо.

Приватні підприємства "КВЖРЕП №8", директором якого є член міськвиконкому Світлана Півоварова, "ВЖРЕП №4", яким керує депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина, а також "КАТП 0628", де директор - депутат міськради Сергій Колесник, братимуть за вивезення побутових відходів більшу плату.

"Тариф зростає на 66%, бо зросла зарплата, вартість палива, змінилися норми накопичення сміття. Крім того, у новий тариф вже закладений вивіз крупногабаритного сміття. Тариф для населення буде 16,17 грн, а було 8 грн. Тобто, вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по Україні. Наприклад, у Малині вже давно 30 грн. Ми все одно відстаємо", - пояснив директор ПП "ВЖРЕП №4", депутат міської ради від Опозиційного блоку Володимир Тичина.

З 20 присутніх членів виконкому не підтримали підняття тарифів лише двоє – Віра Гринишина та Марія Бовсуновська. Всього у складі міськвиконкому 25 людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #сміття