У Житомир не пускатимуть цирки з тваринами

Якщо ж у виставі не будуть використовуватись звірі, цирк може гастролювати у місті

Виконавчий комітет Житомирської міської ради проголосував проти розміщення цирку, в програмі якого є номери з тваринами. Якщо ж у виставі не будуть використовуватись звірі, цирк може гастролювати у Житомирі. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Times.ZT

До виконавчого комітету Житомирської міської ради звернувся один з пересувних цирків з проханням надати погодження для його розміщення на території торговельно-розважального центру з 29 жовтня. Перепоною для надання дозволу є петиція щодо заборони в місті цирку з тваринами, яку підписали 250 житомирян.

"Є петиція і ми мусимо на неї реагувати. Відповідно до статті 8 закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження". А утримання диких тварин у неволі допускається за наявності дозволу, що надає центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища. Ми пропонуємо написати запит до державної інспекції, про те, чи має цей цирк такий дозвіл", ─ запропонувала секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

Після деяких обговорень члени виконкому майже одноголосно проголосували за заборону розміщення цирку з тваринами в Житомирі. Якщо під час вистави будуть показані лише номери без звірів, цирк може приїхати.

Нагадаємо, у Вінниці офіційно заборонено гастролювати циркам з тваринами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир