UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У двої районах Житомирщини ввели карантин через амброзію та кукурудзяного жука

У селищі Романів Романівського району Житомирської області на площі 47 соток запровадили карантинний режим через розповсюдження амброзії полинолистої, а у Баранівському районі на площі 77 гектарів – карантин через західного кукурудзяного жука

Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на сайт Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

"При проведенні фітосанітарного моніторингу державними фітосанітарними інспекторами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області було виявлено регульований шкідливий організм – Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisifolia) на території смт Романів, Романівського району, на площі 0,47 га. На даній території розпорядженням першого заступника голови Романівської районної адміністрації від 13.09.2019 року було запроваджено карантинний режим та затверджені заходи щодо локалізації та ліквідації вогнища", - йдеться у повідомленні чиновників з Романівської РДА.

Наприкінці серпня 2019 року державні фітосанітарні інспектори виявили на території ТОВ "Баранівське сільськогосподарське підприємство – 1" нові вогнища Західного кукурудзяного жука, через що на карантині залишаються землі площею 77 га.

"На даний час площа зараження Західним кукурудзяним жуком в Житомирській області сягає 714,26 га, це 6 районів області: Баранівський, Романівський, Радомишльський, Чуднівський, Бердичівський, Житомирський та Новоград-Волинський. На цих територіях запроваджено карантинний режим та здійснюються заходи з локалізації та ліквідації", - повідомляє Держпродспоживслужба області. 

Нагадаємо, що у селі на Вінниччині оголосили карантин через сказ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook