Суд зобов'язав "Житомирводоканал" повернути ВMW, придбаний за неадекватною ціною

У вересні 2014 року "Житомирводоканал" уклав із чоловіком своєї працівниці неправомірний договір купівлі-продажу автомобіля марки ВМW 1990 року випуску на суму понад 130 тис. грн, що на той час становило понад $ 10 тис.

Автомобіль ВMW 1990-го року випуску, який комунальне підприємство "Житомирводоканал" в 2014 році за 130 тисяч гривень придбало у чоловіка своєї співробітниці, доведеться повернути. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області.

Аргументи прокуратури Житомирської області щодо незаконності укладеного КП "Житомирводоканал" договору купівлі-продажу автомобіля Вищий спеціалізований суд Ухвалою суду вищої інстанції касаційну скаргу КП "Житомирводоканал" Житомирської міськради відхилено, а рішення апеляційного суду Житомирської області щодо визнання недійним укладеного договору купівлі-продажу автомобіля та зобов'язання відповідачів повернути оди "Житомирводоканал" уклав із чоловіком своєї працівниці неправомірний договір купівлі-продажу автомобіля марки ВМW 1990 року випуску на суму понад 130 тис грн, що на той час становило еквівалент понад 10 тис доларів США. Крім того, транспортний засіб підприємство придбало за вартістю, яка значно перевищувала середньоринкову.

Нагадаємо, на Вінниччині водоканал крав воду зі свердловин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир