Суд не підтримав протесту проти підвищення вартості проїзду в житомирських маршрутках

Суддя покинув залу засідання під невдоволені вигуки, а представниця позивача наголосила, щонайближчим часом буде подана заява в апеляційний суд

Depo.Житомир
17 червня 2017 12:35
ФОТО: depo.ua
Суд не підтримав протесту проти підвищення вартості проїзду в житомирських маршрутках

Учора, 16 червня, у Корольовському районному суді Житомира розглядалось клопотання про зупинення дії рішення виконкому №456, яким було піднято вартість проїзду у міських маршрутках до 5 грн. Про це повідомляє Depo.ua зпосиланням на Житомир.life.

За словами представника позивача Ірини Могильницької, дане рішення порушило конституційні права громадян, оскільки не було враховано їх думку під час його прийняття.

Представниця відповідача навела низку аргументів на користь ухваленого рішення. Серед основних: підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та зростання мінімальної заробітної плати.

За майже годинні дебати кожна зі сторін ознайомила суддю з доказами на користь своєї позиції. Клопотання не було підтримане.

Суддя покинув залу засідання під невдоволені вигуки, а представниця позивача наголосила, що найближчим часом буде подана заява в апеляційний суд.

Нагадаємо, житомирянка пропонує виховувати водіїв маршруток за допомогою відеороликів.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця