Скільки мільйонерів живе на Житомирщині

Найчастіше мільйонні доходи жителі Житомирської області декларували як дивіденди, інвестиційні та іноземні доходи, від продажу нерухомості, оренди квартир і будинків

У Житомирській області кількість офіційних мільйонерів в 2016 році збільшилася на 13,3% в порівнянні з 2015 роком - до 34 чоловік. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Житомирській області Сергій Борсук, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Доходи, що перевищують 1 млн грн, станом на 1 травня цього року, задекларували 34 громадянина, загальна сума задекларованого доходу становить 98,5 млн грн. Тоді як за 4 місяці 2016 року було зареєстровано 30 мільйонерів. Сума доходу - 103 мільйони. Таким чином, мільйонерів в Житомирському регіоні в порівнянні з минулим роком стало на 13,3% більше ", - повідомив Борсук.

Як уточнили в прес-службі відомства, найчастіше мільйонні доходи жителі Житомирської області декларували як дивіденди, інвестиційні та іноземні доходи, від продажу нерухомості, оренди квартир і будинків тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир