Сім'я з Житомирщини благає про допомогу в порятунку п'ятирічної доньки

У дитини діагностували рецидив онкологічної хвороби

Сім'я Пилипчуків з Овруцького району, що на Житомирщині, благає про допомогу: їхня п'ятирічна донка Настя має рецидив онкологічного захворювання, на лікування якого потрібна велика сума. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Всі новини Житомира".

Дівчинка вже неодноразово переносила тривале лікування і навіть подолала онкологічне захворювання. Однак у дитини знову діагностували рецидив хвороби. Батьки самостійно не можуть зібрати величезні кошти, необхідні для лікування донечки та звертаються до всіх небайдужих людей по допомогу.

Родина Пилипчуків виховує двох дітей. Батько працює інспектором-черговим Лугинського відділення поліції, мати змушена була покинути роботу педагога, аби доглядати за донечкою.

Дівчинці встановлено діагноз: нейробластома заочеревинного простору з ураженням нирки. Нещодавно стався локальний рецидив і стан дитини значно погіршився. Пухлина швидко збільшується, тому дитина потребує невідкладного лікування.

Родина звертається до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу.

Кошти для лікування Насті можна переказати на рахунок у ПриватБанку, відкритий на ім'я її батька, Сергія Миколайовича Пилипчука:

№ 4149 4978 6862 5999.

Телефон матері дівчинки, Наталії Пилипчук (097) 258-65-51.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир