Школяра з Житомирщини госпіталізували зі струсом мозку через удар сина вчительки

Постраждалий каже, що "банда" восьмикласників, на чолі з сином класної керівниці, залякує всіх учнів сільської школи

На Житомирщині учень 7-го класу В'ячеслав Лобанчук потрапив до лікарні зі струсом головного мозку та черепно-мозковою травмою після того, як на нього напало троє восьмикласників. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на "ТСН".

Після уроків, коли 7-класник йшов додому, його перестріли троє на рік старших хлопців. Підлітки почали кидатися сніжками, дразнити, а потім один з них ударив ногою по голові В'ячеслава.

"Я сказав у відповідь, якщо вони такі сміливі – йдіть до мого батька, там покидайтеся", - розповів В'ячеслав Лобанчук.

Хлопець втратив свідомість, як тільки прийшов додому. Його мати побачила набряк на обличчі сина і викликала швидку.

"Стан середньої тяжкості. Турбують головні болі, запаморочення", - пояснив хірург Коростенської центральної районної лікарні Володимир Тертиченко.

Сам постраждалий каже, що хлопці, які його побили, задираються до всіх учнів і ніколи їх не карають, адже в їхній компанії син учительки цієї школи.

Восьмикласники, які скривдили В'ячеслава, говорити з журналістами не хочуть. Поліцейським діти розповіли власну версію: мовляв, потерпілий сказав образливі слова, після чого один із хлопців його наздогнав і вдарив. Класний керівник цих дітей і мати одного з них переконує, що бійки не було взагалі, а те, що її учні наганяють жаху на школу, називає наклепом.

"Це взагалі якась нісенітниця, я не знаю, хто таке міг придумати. За свідченням дітей, це був одиничний удар, який і поніс такі наслідки", - каже вчителька Поліської ЗОШ Алла Омельченко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир