Шахраї у формі поліцейських грабують житомирських школярів

У дітей обманом і силою забирають мобільні телефони

У Житомирі злочинці обманом і силою забирають у школярів мобільні телефони. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Журнал Житомира.

На минулому тижні, коли учень четвертого класу гімназії №23 йшов до школи, у сквері навпроти Житнього ринку його зупинив незнайомець, одягнений у форму поліцейського. З незнайомцем була вівчарка. Щоправда, слово "поліція" на формі чоловіка було написане іноземною мовою, але спочатку хлопчик не звернув на це уваги.

"Поліцейський" повідомив, що розслідує крадіжку телефонів і планшета, і поцікавився, якої марки у хлопчика телефон, а потім після удаваної розмови по рації забрав у хлопчика його гаджет і наказав підійти до заступника директора гімназії, щоб отримати документ з печаткою. Тільки потім школяр зрозумів, що його ошукали.

Схожа історія сталася за день до того з шестикласницею школи № 12. Дівчинка збиралася зателефонувати батькові, коли до неї підбіг незнайомець в окулярах і вихопив з її рук телефон. Але школярка зуміла забрати телефон і втекти.

Подібні прийоми злочинці застосовували й раніше, грабуючи переважно школярів. Злочинців шукають, але затримати їх поки що не вдалося. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #поліція