Шахраї обібрали трьох довірливих бердичівлян

Жертвам шахраїв – від 18 до 80 років

У Бердичеві, що на Житомирщині, шахраї обібрали трьох довірливих людей. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу поліції Житомирщини.

У першому випадку заявниця повірила псевдопрацівнику служби безпеки банку, в другому потерпілий купував дитячий велосипеда через інтернет-ресурс, а в третьому випадку – молодик продавав телевізор також через інтернет-ресурс.

80-річна жінка отримала СМС про блокування банківської картки. Коли заявниця зателефонувала за вказаним у повідомленні номером, її попросили назвати додаткові відомості, і вона повідомила співрозмовнику усю інформацію про власний рахунок. З її рахунку зникло 3800 грн.

У схожу ситуацію потрапив 35-річний бердичівлянин. Чоловік збирався придбати дитячий велосипед, оголошення про продаж якого було розміщено на відомому Інтернет-ресурсі. Покупець переказав на рахунок, указаний незнайомим продавцем, 600 грн, але не отримав товару.

А 18-річний юнак мав намір продати телевізор. Він отримав смс-повідомлення, схоже на банківське, в якому йшлося про сплату 10 тисяч грн., і надіслав телевізор покупцеві. Тільки згодом, перевіривши банківський рахунок, він зрозумів, що його ошукали, і звернувся до поліції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир