Секретарка-пліткарка: На житомирщині працівниця суду "рознесла" селом службову інформацію

Заплановані слідчі дії поліція провести не змогла

Відомості про проведення у рамках кримінального провадження низки обшуків у жителів одного з районів в один день стали відомі усім фігурантам і селянам. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на відділ комунікації поліції Житомирської області.

Слідчі одного із територіальних відділень поліції у рамках кримінального провадження за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів жителями району звернулися до місцевого суду для отримання ухвал на проведення обшуків за кількома адресами у селі.

Однак, за словами поліцейських, наступного дня про наміри провести слідчі дії вже знали і фігуранти кримінального провадження, і їх сусіди. Тож такі обставини, звісно, унеможливили обшуки.

Опитавши селян, поліцейські таки вийшли на джерело витоку інформації. Виявилося, службовими відомостями зі своїми родичами після роботи поділилася 49-річна секретарка місцевого суду. Жінка свою вину визнала.

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.387 (Розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування) ККУ.

За чинним законодавством розголошення без письмового дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила оперативно-розшукову діяльність, даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування особою, попередженою в установленому законом порядку про обов'язок не розголошувати такі дані, карається штрафом або виправними роботами строком до 2 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир