Реконструкція об'їзду Житомира опинилася під загрозою зриву

Китайська компанія не виконує умови контракту

Договір з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited на реконструкцію північного об'їзду Житомира по трасі М-06 між сполученням "Житомир - Східний" і "Житомир - Західний" може бути розірвано в найближчі місяці в зв'язку з невиконанням контракту компанією. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНІАН.

. "Проблеми є на північному об'їзді Житомира. Є затримки з виконання робіт з боку китайської компанії, яка виграла тендер. Цей проект фінансується за рахунок кредиту ЄБРР та ЄІБ. Тому це будівництво регулюється правилами європейських організацій і "Укравтодор" повинен їх дотримуватися. Як тільки в "Укравтодору" буде право на розірвання договору, а підрядник не буде виконувати ті роботи, які він зобов'язаний, то контракт буде розірвано. На даному етапі, згідно з договором, в "Укратодора" немає права розірвати договір і вплинути на підрядника. Я думаю, в найближчі місяці ситуація буде зрозумілою", - сказав в радник голови "Укравтодору" Олександр Кава .

Додамо, що 28 листопада 2017 року був підписаний контракт між керівником Держслужби автодоріг України Славомиром Новаком і представником китайської компанії Sinohydro Corporation Limited – Ху Фей на реконструкцію північного об'їзду Житомира по трасі М-06 між сполученням "Житомир - Східний" і "Житомир - Західний". Згідно з контрактом, дорога буде розширена до чотирьох смуг. Вартість реконструкції – понад 42 млн євро. Фінансування робіт передбачене за рахунок кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир