Провідні іпотерапевти світу з'їдуться у Житомир для проведення семінару

До Житомира приїдуть представники організацій та спеціалісти, які проводять реабілітацію цим унікальним методом

З 25 квітня по 1 травня 2018 року в Житомирі проходитиме Міжнародний семінар з іпотерапії. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради.

Семінар буде проходити на базі Житомирського медичного інституту (теоретична частина семінару) та в Центрі професійної іпотерапії та оздоровчої верхової їзди "Берегиня Полісся" (практична частина семінару). Буде представлено авторську методику реабілітації дітей с затримкою мовного розвитку Марчук Олесі - Українська школа іпотерапії.

На семінар приїдуть представники з Австрії, Грузії, Молдови та Югославії. Провідні лектори семінару: Мангушева Ольга - випускниця Університету Індіанополіс (США) з досвідом професійної іпотерапії, фахівець з фізичної реабілітації, педагог, голова правління ГО "Українське товариство ерготерапевтів" (США); Ursulf Dietz - іппотерапевт, сертифікований старший експерт з іпотерапії з Німеччині, фізіотерапевт, тренер Бобат терапії, член Німецької асоціації іпотерапевтів (Австрія); Марчук Олеся - іпотерапевт, фізреабілітолог, психолог, соціальний педагог, член міжнародної школи іпотерапії, директор центру іпотерапії "Берегиня Полісся" (Україна).

Початок заходу об 11:00 в Житомирському медичному інституті за адресою: місто Житомир, вул. Велика Бердичівська 46/15, 2-й поверх, конференц-зал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир