Прихильник "русского міра" працював Святим Миколаєм у Житомирі

Актор, відомий своїми проросійськими поглядами, розважав дітей у Резиденції Святого Миколая

На Різдвяному ярмарку у Житомирі роль Святого Миколая виконував прихильник "русского міра" Руслан Мороз. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на "Gazeta.ua".

Член виконкому міської ради Віра Гринишина повідомила, що житомирських дітей розважає член кількох проросійських організацій та прес-секретар "Русского содружества" Руслан Мороз. Актор також захищає сепаратиста Муравицького, якого судять у Житомирі за державну зраду.

"Мені не зрозуміло, чим керувалися, коли його наймали на роботу, на мою думку, він ідеологічно і психологічно не може її виконувати. З дітьми повинна працювати людина з проукраїнськими цінностями", - говорить Гринишина.

Зазначимо, що Житомирська міськрада відреагувала на інцидент. Мороза звільнили, а його місце зайняв новий виконавець ролі Святого Миколая.

"Після неприйнятної ситуації, яка склалася у неділю, ми вирішили, що працювати у будиночку Святого Миколая Руслан Мороз не буде. Ми вже знайшли іншого актора на роль Святого Миколая", — повідомила очільниця управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко.

Нагадаємо, що одесит у потязі довів до істерики фанатку "русского міра".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир