Посеред Житомира провалився асфальт

Подейкують, що в аварійну ситуацію спричинила захована в трубу річка

Учора, 3 серпня, в Житомирі на вулиці Бориса Тена поблизу магазину "Східний" провалився асфальт. Відео в мережі Facebook опублікував житомирянин Максим Кошубський, передає Depo.Вінниця з посиланням на Житомир.інфо.

Працівники аварійно-диспетчерської служби перевірили справність роботи каналізаційного колектора, який розміщується в цьому місці, й переконалися, що причина аварійної ситуації полягає в чомусь іншому.

За словами головного інженера КП "Житомирводоканал" Сергія Єрьоміна, асфальт міг провалитися через підземну річку. Втім, остаточно назвати причину провалу поки не можуть.

"Ви якраз зустріли працівників аварійно-диспетчерської служби, яка працює по всьому місту і виїжджає на місця в разі якихось аварійних ситуацій. Там йде каналізаційний колектор, прокладено штучні споруди, і місцеві жителі кажуть, що там у трубі є захована в землю річка. Чесно кажучи, я не знаю, що там у 80-х роках прокладали, коли ще цієї дороги не було. Колектор свій ми перевірили, він "чистий", тобто причина не в ньому", - прокоментував телефоном головний інженер КП "Житомирводоканал" Сергій Єрьомін.

Ліквідувати наслідки аварії працівники житомирського водоканалу обіцяють сьогодні, 4 серпня.

Нагадаємо, у Вінниці під колесами легковика провалився асфальт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир