Помер легендарний житомирський богатир-рекордсмен 

Олександр Дідовець – п'ятиразовий дипломант Книги рекордів України

На Житомирщині пішов у вічність майстер спорту України з гирьового спорту Олександр Дідовець. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Новоград.City".

Олександр Дідовець почав займатися гирьовим спортом з 1976 року. У 1983 р. здобув звання майстра спорту УРСР з гирьового спорту. У 1990 році – звання майстра спорту СРСР. У 1997 році – звання майстра спорту України. У 2009 році – здобув звання майстра спорту міжнародного классу.

Семиразовий чемпіон світу серед ветеранів поєднував свої заняття гирьовим спортом з тренерською роботою – спочатку на громадських засадах, а згодом як штатний тренер. Підготував 14 майстрів спорту.

Окрім класичного виконання вправ, брав участь у фестивалях сили, встановлення рекордів у піднятті гир експериментальним способом. Олександр Дідовець – п'ятиразовий дипломант Книги рекордів України. За внесок у розвиток спорту в Україні йому присвоєно звання "Заслужений працівник фізичної культури та спорту". Також Олександр Дідовець нагороджений найвищими відзнаками району – "За заслуги перед Новоград-Волинським районом" та міста – "Звягель". Йому присвоєно звання "Почесний громадянин м. Новограда-Волинського".

Нагадаємо, що інший житомирський силач має на меті встановлення світового рекорду — протягти 15 бусів на максимально можливу відстань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир