П'ятеро житомирян постраждали від морозу

У Житомирській області за кілька днів з переохолодження до лікарень потрапили п'ятеро людей

Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомир.info.

За словами головного спеціаліста управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА Миколи Мінчука, загалом з початку нинішнього рокуз цієї причини загинули п'ятеро людей та постраждали вже більше десятка житомирян.

"Із зниженням температури повітря лише за останніх кілька днів потрапили до лікувальних закладів із різними ступенями переохолодження п'ятеро осіб із Коростенського, Черняхівського та Чуднівського районів", - сказав фахівець.

Зважаючи на те, що протягом цього тижня в області утримуватиметься переважно морозна погода, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян бути обережними, одягатися тепло і відповідно до погоди.

"Як тільки відчуєте озноб, перебуваючи на відкритому повітрі, негайно зайдіть до теплого приміщення або ж до пункту обігріву. Нагадуємо, що на території області облаштовано 120 пунктів обігріву. На сьогодні надано допомогу вже більше 300 особам. Пункти обігріву функціонують при КВЖРЕПах, селищних, сільських радах, закладах охорони здоров'я та соціального захисту, при фельдшерсько-акушерських пунктах", - наголосив Микола Мінчук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир