Новорічно-різдвяні свята обійшлися бюджету Житомира у 800 тис. грн

Від спонсорів надійшло лише 20 тисяч

На проведення новорічно-різдвяних свят сезону 2018/19 років управління культури Житомирської міськради витратило на 100 тисяч гривень більше, ніж планувало спочатку, і на 350 тис. грн більше, ніж сума, за яку на сесії проголосували депутати. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Житомир.info.

Повідомляється, що всього на програму "Від Миколая до Водохреща" в Житомирі управління культури витратило майже 814 тисяч гривень. До цієї суми не враховано проведення Різдвяного ярмарку одного з благодійних фондів та закупівлі солодких подарунків від мерії.

"Так, у розпорядженні Житомир.info є чотири розрахунки до кошторису витрат на організацію та проведення новорічних та різдвяних свят, з яких слідує, що за проведення всього циклу свят з 19 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року разом з придбанням призів та подарунків заплатили 474 тис. грн. Організація новорічних свят (оплата послуг з озвучення, освітлення, оренди обладнання, оформлення святкових локацій, спецефекти, транспорт та охорона та проведення свята) обійшлася ще у 242 тисячі (698411 грн мінус 455832 грн на солодкі подарунки), Різдва Христового – у 87 тис. грн. Проведення майстер-класів зі створення новорічно-різдвяних подарунків обійшлися місту у майже 10 тисяч гривень", - йдеться у публікації.

Також у відповіді на запит йдеться, що на благодійний рахунок управління культури міської ради надійшло всього 20 тисяч гривень благодійних коштів: 10 тисяч від ПрАТ "Біомедскло" та 10 тис. – від ТОВ "Золотий коровай".

"(Ці) кошти були спрямовані на оплату послуг з оренди обладнання, а саме генератора 100 КВт, який використовувався під час репетицій, урочистого відкриття та запалення центральної новорічної ялинки 19 грудня 2018 року на майдані ім. С.П.Корольова", - відзвітувало управління.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир