На Житомирщині збудують три нові міні-ГЕС

Отриману енергію фірми-інвестори продаватимуть за "зеленим" тарифом

На сесії Житомирської міської ради депутати планують розглянути проекти з встановлення трьох малих гідроелектростанцій. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на eco town.

Всі конкурси фірми-інвестори вже виграли і незабаром почнуть будувати міні-ГЕС. За умовами конкурсу, ТОВ "Свободна енергія" зобов’язується власним коштом провести капітальний ремонт наявної гідротехнічної споруди. ТОВ "Житомиркомунсервіс", яке виграло конкурси на реалізацю двох інших проектів, зобов’язалося підтримувати у належному стані та провести капітальний ремонт дамб, реконструювати повітряну лінію електропередач "Дениші" і замінити трансформаторну станцію.

В результаті реалізації цих проектів бюджет Житомира щорічно отримуватиме понад 3 млн грн, а також заощадить 50 млн. грн, необхідних на капітальний ремонт гідроспоруд. Отриману енергію фірми продаватимуть за "зеленим" тарифом.

У Житомирі планують оголосити конкурс на будівництво ще однієї ГЕС – на гідротехнічній споруді, розташованій поряд з паперовою фабрикою. Завершується процедура її передачі у комунальну власність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир