UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Житомирщині штаби кандидатів у депутати порушували “день тиші”

На парканах і будівлях залишилися агітаційні плакати, а виборцям приходили смс-повідомлення від кандидатів

У виборчих округах Житомирської області у "день тиші" 20 липня спостерігачі ОПОРИ масово фіксували агітаційні матеріали кандидатів, розміщені на електроопорах, парканах та будівлях, передає Depo.Житомир.

Виборці отримували смс-повідомлення від кандидатів у народні депутати.

У Житомирі ВО №62 у різних районах міста на електроопорах розміщені агітаційні листівки кандидата Анатолія Пешка. Більшість з них не містять вихідних даних.

У місті на дверях та інформаційних дошках біля під’їздів будинків зафіксовані агітаційні матеріали за кандидатів та партії. Агітаційні матеріали були розміщені і у приміщенні магазину "Полісся-Продукт".

У ВО №66 (м. Малин) кандидат в депутати Антон Соболівський від партії "Голос" у "день тиші" організовував зустріч з виборцями с. Харитонівка. Оголошення про це розміщував у мережі Facebook. На електроопорах продовжували висіти агітаційні матеріали кандидата Павла Дзюблика та Анатолія Павленка.

У ВО №63 (м. Бердичів) з'явилися білборди з логотипом партії "Опозиційна платформа – за життя".

Відповідно до ч. 2 та 3 ст. 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України": "Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування. Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів".

Нагадаємо, сьогодні українці достроково обирають Раду.

Головне фото: Житомир.info

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook