На Житомирщині поліція перевіряє повідомлення про порушення виборчого законодавства

Також правоохоронці перевіряють роботу однієї з виборчих комісій

Зі стартом парламентської виборчої кампанії правоохоронці зареєстрували низку повідомлень про розміщення агітаційних матеріалів кандидатів у народні депутати України без вихідних даних, передбачених законодавством. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на відділ комунікації поліції Житомирської області.

Зокрема, 18 червня у м. Малині було виявлено банер одного з кандидатів у народні депутати, розмішений у центрі міста, на якому відсутні вихідні відомості.

19 червня до Житомирського відділу поліції звернувся представник громадської організації із повідомленням про виявлення в обласному центрі чотирьох агітаційних матеріалів одного з кандидатів у народні депутати без відповідних відомостей. Ще за трьома адресами обласного центру було виявлено агітаційні матеріалами іншого кандидата, розмішені з аналогічними порушеннями.

"Відповідна інформація належним чином зареєстрована. За вказаними фактами поліція розпочала перевірки", - йдеться в повідомленні.

Крім того, триває перевірка щодо можливих порушень в роботі однієї з виборчих комісій, про що повідомили представники громадської організації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир