На Житомирщині не всі виборчі комісії вели протоколи ранкових засідань

Дехто з голів комісій аргументував порушення браком часу, а дехто просто відмовялвся від пояснення 

У Житомирській області п’ять дільничних виборчих комісій не вели протоколи ранкового засідання. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ, передає Depo.Житомир.

Одномандатний виборчий округ №62 (м. Житомир), ДВК №181339.  За словами спостерігача ОПОРИ, члени комісії не встигали все офіційно заповнювати, записували просто на звичайному аркуші паперу.

Не вівся протокол засідання і у ДВК №181432. Голова комісії пояснювати причину відмовився.

Одномандатний виборчий округ №63 (м. Бердичів), ДВК №181047  с. Ярославка, Ружинский р-н, не вівся протокол засідання. Пояснення немає.

ДВК №180390, с. Купище: спостерігачу ОПОРИ пояснили, що вести протокол будуть ввечері при підрахунку голосів.

Одномандатний виборчий округ №64 (м. Коростень) ДВК №180743, с. Словечне. Секретар ДВК пояснила спостерігачу ОПОРИ, що не має часу вести протокол, напишуть потім. Засідання розпочалося о 7:33, дільниця відкрились о 8:00. 

Відповідно до ч. 3, ст. 84 Закону України "Про вибори народних депутатів України": "Дільнична виборча комісія у день голосування не раніш як за 45 хвилин до початку голосування проводить підготовче засідання. На початку засідання усі присутні оглядають стрічку, якою було опечатано сейф (металеву шафу), де зберігаються виборчі бюлетені".

Нагадаємо, у Житомирській області спостерігачі ОПОРИ фіксують нестачу скриньок та кабінок для голосування.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook