На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом"

Перевіряється інформація про ймовірну причетність правоохоронців та співробітників Державної пенітенціарної служби до "кришування" банди

На Житомирщині Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою ліквідувала міжрегіональне організоване злочинне угрупування, що займалося оптовою торгівлею особливо небезпечними наркотиками опійної групи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку СБУ.

Організаторами банди виявилася ромська сім’я: чоловік, дружина і син. Чоловік і дружина вже відсиділи за наркоторгівлю – 12 та 8,5 років відповідно. До "кришування" наркоторгівлі в регіоні був причетний кримінальний "авторитет" – "смотрящий за Бердичевом" та двоє його спільників. Розповсюдженням наркотиків у виправних установах керував ще один їхній спільник, який нині відбуває покарання.

Злочинці продавали оптові партії метадону і концентрованого опію – так званого "варення" чи "мелясу", який розводили до консистенції "ширки" і разом з метадоном передавали дрібнооптовим реалі заторам. Ті продавали наркотики на території Житомирщини, зокрема й в установах виконання покарань.

За даними СБУ, партії наркотиків надходили до регіону через день, а щоденний дохід наркоторгівців сягав 50 - 80 тисяч гривень.

У ході багатоетапної спецоперації співробітники УСБУ, поліції та прокуратури затримали у центрі Бердичева чотирьох членів угруповання. Під час одночасного проведення вісімнадцяти санкціонованих обшуків приміщень, які використовувались зловмисниками у Бердичеві та Вінниці, а також в установах виконання покарань, правоохоронці вилучили 560 мл готового до вживання опію вартістю 60 тис грн, готівку, банківські картки і травматичну зброю.

Четверо затриманих перебувають під вартою. Перевіряється інформація про ймовірну причетність правоохоронців та співробітників Державної пенітенціарної служби до "кришування" банди.

 На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 1На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 2На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 3На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 4На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 5На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 6На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 7На Житомирщині ліквідували банду оптових наркоторгівців, яку "кришував" "смотрящий за Бердичевом" - фото 8

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир