На Житомирщині комісія дозволила виборцям проголосувати до 8:00, бо ті поспішали на електричку

На Житомирщині зафіксовано перші порушення

У Житомирській області на дільниці у Коростені комісія дозволила виборцям проголосувати до 8 години ранку. Також спостерігачі ОПОРИ фіксують голосування виборців без паспортів на дільниці у Черняхівському районі. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

"У місті Коростень (ВО №64) на ДВК №181280 по вул. Київська, 4, комісія дозволи 8 виборцям проголосувати до 8:00. За це проголосували члени комісії на ранковому засіданні. Аргументація - виборці поспішали на електричку. Спостерігач ОПОРИ зробив зауваження членам комісії, однак, його не врахували", – розповів спостерігач ОПОРИ Костянтин Тарасенко.  

У Черняхівському районі люди голосують без паспортів.

"У с. Зороків Черняхівський р-н (ВО№ 66, м. Малин) на дільниці №181143 зафіксовані  непоодинокі голосування виборців без паспортів», – зазначив спостерігач ОПОРИ.

Відповідно до частини 1  статті 75 Закону України "Про вибори Президента України": "Голосування проводиться у день виборів та у день повторного голосування з 8 до 20 години. На закордонних виборчих дільницях голосування проводиться за місцевим часом країни, де утворені ці дільниці".

Нагадаємо, що сьогодні, 31 березня 2019 року, Україна обирає президента (ХРОНІКА).

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир