На Житомирщині з'являться 14 сучасних футбольних полів

З державного бюджету на будівництво майданчиків виділили майже 11 млн грн

14 нових футбольних полів зі штучним покриттям побудують в об'єднаних громадах та містах Житомирщини за кошти державного та місцевого бюджетів. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

Всі документи вже подані до Мінрегіону, повідомив заступник начальника управління сім'ї, молоді та спорту ОДА Олександр Антонюк.

"Всі майданчики будуть будуватися на основі типового проекту. Незабаром Мінрегіон має розподілити кошти безпосередньо на рахунки розпорядників. А місцеві бюджети будуть ці проекти співфінансувати", – зазначив Антонюк.

За словами голови Баранівської ОТГ Анатолія Душка, попередньо частка співфінансування складає близько 50% (750 тис. грн).

"Ділянку для будівництва ми вибрали. Майданчик буде розташований біля опорної школи, щоб займатися футболом могли якомога більше дітей. Попередньо розмір співфінансування складає 50%. Незалежно від того, яка сума буде необхідна, як голова ОТГ я буду діяти тільки в інтересах громади", – наголосив Душко.

З державного бюджету на будівництво майданчиків виділили майже 11 млн грн.

Нові футбольні майданчики побудують у 9 об'єднаних громадах області – Червоненській, Ушомирській, Попільнянській, Станишівській, Високівській, Баранівській, Пулинській, Ємільчинській та Овруцькій ОТГ. По футбольному полю з'явиться в смт Озерне, м. Андрушівка, м. Чуднів, а також на стадіоні "Спартак" м. Житомир – 2 майданчики.

Нагадаємо, лідер вінницької "Ниви" вирішив зав'язати з футболом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир