На Житомирщині ветеран АТО зняв одяг з екс-"беркутівця"

Колишній "беркутівець" відмовлявся знімати футболку з написом "Міліція" та шевронами "Підрозділ спеціального призначення МВС України "Беркут", через що розгорівся конфлікт

У Бердичеві, що на Житомирщині, місцевий житель Вагіф Гюльмамедов, який з червня 2014-го по березень 2017 року брав участь у війні на Донбасі, перед входом до місцевого ринку мав конфлікт з колишнім "беркутівцем", який відмовлявся знімати футболку з написом "Міліція" та шевронами "Підрозділ спеціального призначення МВС України "Беркут". Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "24-й канал".

За словами ветерана АТО, він підійшов до цього чоловіка і сказав йому зняти цю футболку, однак той категорично відмовився.

"Тоді я нагадав йому, що на законодавчому рівні цей підрозділ МВС було розформовано з ганьбою та заборонено на території України як заплямований кров'ю українських громадян, на що я отримав шокуючу від нього відповідь: "А я горжусь тем, что служил в "Беркуте", и футболку эту не сниму!", – підкреслив колишній український воїн.

Після чергового зауваження та нагадування про те, що "хлопці, які служили в "Беркуті" та не зрадили Україну, пішли добровольцями на фронт захищати державу разом з тими, хто був на Майдані, екс-"беркутівець" відповів, що йому на це наплювати.

"Розуміючи, що слова до нього не доходять, я мусив застосувати силові заходи: футболку я з нього зняв, розірвавши її. За цим всім мовчки спостерігали підприємці, торговці ринку "Північний" та громадяни. Громадянин цей через хвилину втік до свого автомобіля та виїхав у невідомому мені напрямку. Піднявши розірвану футболку я показав її оточуючим громадянам та емоціонально почав кричати їм: "Що ж ви стоїте та мовчите? Ви забули, що таке "Беркут"? Нагадати вам, хто жорстоко розганяв Євромайдан? Хто вбивав та калічив Ваших дітей?" – додав Гюльмамедов.

Згодом Вагіф Гюльмамедов пішов відділку поліції, де написав заяву про цей інцидент і залишив розірвану футболку з написом "Беркут".

"Поліціянти були шоковані. Черговий офіцер, який приймав заяву від мене, сам ветеран АТО теж шокований", –сказав на завершення Гюльмамедов.

Нагадаємо, за спробу засудити невинного АТОвця вінницькі правоохоронці самі постали перед судом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #поліція