На Житомирщині в Тетереві масово гине риба

Місцеві рибалки припускають, що в загибелі риби винен завод "Рудь"

В районі села Станишівка, що на Житомирщині, у річці Тетерів місцеві жителі виявили масову загибель риби. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "20 хвилин".

"Одразу ми виїхали бригадою на це місце та повідомили державну екологічну службу. На місці ми побачили, що тут дійсно є загибель риби різних видів: короп, карась, краснопірка, окунь, бичок, а також раків. Наразі ми проводимо обстеження уражених ділянок, рахуємо кількість загиблої риби", - розповів начальник Житомирського рибоохоронного патруля Олександр Гонтар.

На місце події приїхала Державна екологічна інспекція та відібрала необхідні проби. Результати будуть відомі протягом 3-4 днів.

Рибалки обурені: кажуть, риба гине нев перше, але раніше не було випадків такої масової загибелі. Чоловіки припускають, що це через роботу заводу "Рудь", який розташований поблизу річки.

"Я прийшов сьогодні вранці на річку, побачив, що вода дуже каламутна, брудна та має неприємний запах, плило дуже багато риби. Ми припускаємо, що це "Рудь" викинув якусь гидоту, внаслідок чого загинула риба, і якщо це дійсно виявиться так, то ми вимагатимемо компенсації від власника заводу", - наголосив рибалка Дмитро.

Якщо виявиться, що риба загинула внаслідок впливу сторонніх речовин, правоохоронці шукатимуть винних.

Нагадаємо, нещодавно масового загинула риба в райцентрі на Вінниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир