На Житомирщині слухатимуть Шопена просто неба біля легендарного замку

Історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині, перетвориться на концертний майданчик

17-18 червня історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині, перетвориться на концертний майданчик для IV Міжнародного фестивалю "Музика Шопена просто неба", передає Depo.ua з посиланням на сайт фестивалю.

Основна музична програма – з 12:00 і до 17:00 на спеціальній сцені, розташованій просто неба на Острові Любові, виконуватиметься музика Шопена на роялі "Ямаха". Музику можна слухати, сидячи на комфортних стільцях або ж зручно розміститися на траві чи килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени,а можна спостерігати за виступами учасників фестивалю сидячи на кованих лавах.

Кожен, хто придбає квиток і стане учасником фестивалю, потрапить на спеціальні екскурсії найбільшим у Східній Європі музейним комплексом обрядового мистецтва – Музеєм українських домашніх ікон та старожитностей "Душа України".

Для гостей фестивалю влаштують майстер-клас із виготовлення паперу за автентичними технологіями XVII ст., катання на човнах, стрільбу з лука і арбалета. На гурманів чекають фірмові страви, а також Шопен-десерт і Шопен-напій від шеф-кухаря замку.

Організатори фестивалю – історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, Посольство Республіки Польща в Україні.

Нагадаємо, містечко Тульчин, що на Вінниччині, два дні було оперною столицею України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир