На Житомирщині розслідують загадкову смерть подружжя

Тіла загиблих були виялені приблизно через два тижні після смерті

Учора, 13 квітня, в селищі Озерне Житомирського району ховали Зінаїду і Олександра Сапогових, яких 11 квітня знайшли мертвими в їхні власній квартирі. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Житомирський кур'єр".

84-річний Олександр та його 79-річна дружина Зінаїда жили у двокімнатній квартирі. Їхні родичі, які живуть в Житомирі, зв'язувалися з дідусем і бабусею по телефону і періодично відвідували їх. Але ті з 26 березня перестали виходити на зв'язок. Це не відразу насторожило родичів, оскільки Зінаїда і Олександр займалися городництвом, але зазвичай на город мобільні телефони не брали. Родичі були впевнені, що з ними все гаразд.

Занепокоїлися родичі 10 квітня. Наступного дня приїхали. приїхали. Через двері помешкання Сапогових було чути трупний запах. Коли гості відчинили двері, побачили страшну картину: мертвий дідусь лежав на підлозі обличчям донизу, бабуся - на спині, виставивши перед собою, ніби захищаючись, руки. Поруч з нею лежала чорна розтягнута панчоха. Видно було, що померли вони більше тижня тому.

Як зазначила внучка покійних, з квартири нічого не зникли, однак зникли ключі від квартири. За її версією, хтось ключі з зв'язок витягнув і, покинувши квартиру, замкнув двері ззовні. Ще одне підозріле обставина - працював в квартирі телевізор був налаштований на музичний канал, який дідусь з бабусею ніколи не дивилися.

...Внучка вважає, що її дідусь і бабуся загинули 27 березня: на відривному календарі залишилася дата 26 березня.

Як повідомили у відділі поліції Житомирського району, в ході огляду трупів експертами слідів насильства на тілах подружжя виявлено не було. Слідів боротьби в квартирі теж немає. Гроші і цінні речі з квартири не пропали. Для встановлення причин смерті призначена судово-медична експертиза.

Нагадаємо, у Жмеринському районі Вінницької області нещодавно під колесами потяга загинула подружня пара.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир