На Житомирщині потруїли рибу хімікатами

Зі слів місцевих жителів, поля біля річки Гуйви були оброблені сильним розчином гербіцидів, які після сильних дощів наприкінці червня потрапили до водойми

Фахівці Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини припускають, що у річці Гуйва риба загинула через отруєння хімікатами, якими оброблялися рослини на прилеглих полях. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Житомир.info.

"Дослідження зразка риби дають можливість припустили, що загибель риби сталась внаслідок гострого отруєння при неконтрольованому внесенні засобів захисту рослин на прилеглих до річки Гуйва полях. Державна екологічна інспекція здійснює розрахунок заподіяної шкоди за цим фактом. Відповідні матеріали будуть направлені до Житомирського райвідділу головного управління Нацполіції в Житомирській області для проведення розслідування", – розповів начальник управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області Олександр Гонтар.

Зі слів місцевих жителів, поля біля річки Гуйви були оброблені сильним розчином гербіцидів, які після сильних дощів наприкінці червня потрапили до водойми. Від цього вода мала неприродний колір і сильний хімічний запах. Люди в тій місцевості почали погано почуватись, у них з'явилась задишка та нудота, проте до лікарні вони не звертались.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир