На Житомирщині навчальні заклади пішли на позапланові канікули

Влада вирішила вжити заходів, щоб пониження тиску в газопроводі не захопила регіон зненацька

Сьогодні, 2 березня, на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС прийняли рішення "рекомендувати призупинити навчальний процес у школах, профтехучилищах та вищих навчальних закладах у великих містах Житомирської області". Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомир.info.

За словами голови ОДА, навчання у закладах освіти зупиняється до 7 березня.

"На сьогодні область працює в штатному режимі. Іншого режиму поки немає. Опалюються садочки, опалюються оселі. Ситуація контрольована - це однозначно. Але всі мають зрозуміти, таку річ, що дійсно є загроза того, що може бути пониження тиску в газопроводі і ми маємо реагувати. Тому ми і рекомендуємо, в першу чергу, це бюджетним установам, навчальним закладам ті рекомендації, які ви чули. Тобто, ми рекомендуємо призупинити процес у навчальних закладах. Це і ПТУ, і вищі навчальні заклади, які споживають на сьогодні природний газ. Ми це робимо із тою метою, щоб населення пониження температури і тиску в газопроводі не відчуло. Зрозуміло, що це в першу чергу стосується великих населених пунктів, таких як Житомир, Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Новогуйвинськ, бо в них школа на природному газі, і Озерне. У інших населених пунктах це пониження тиску в газопроводі мінімально вплине на навчально-виховний процес", - запевняє голова ОДА Ігор Гундич.

Наразі, за словами чиновників, варто чекати потепління. Його синоптики прогнозують вже за кілька днів. Якщо ж температура повітря не прогріється, то в адміністрації обіцяють зібратись ще раз і підготувати план реагування на таку ситуацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир

Мітки: #Газ