На Житомирщині горе-мамі дали умовний термін покарання і забрали в неї дітей

Троє малих дітей залишилися взимку в будинку без опалення та їжі

На Житомирщині жінку, яка залишила взимку без догляду трьох малолітніх дітей, засудили на один рік позбавлення волі умовно. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області.

26-річна жінка, мати трьох малолітніх дітей віком 3, 6 та 8 років, залишивши їх на свого чоловіка, поїхала по соціальну виплату на дітей до іншого села. Одержавши гроші, не поспішила додому, а пішла до знайомих, а потім – до родичів.

Чоловік, зачинивши їх у семиградусний лютневий мороз у будинку без опалення та їжі, того ж дня вирушив за дружиною до родичів, де вони разом гостювали декілька днів. Як повідомлено в матеріалах слідства, у хаті, де залишилися замкнені діти, були "олія і крупа, хліба не було… відсутність постелі, посуду, холод, бруд".

У таких умовах діти перебували майже дві доби, доки сусіди не забили на сполох. Представники сільської ради відімкнули і зарали дітей, які потребували медичної допомоги.

За позовом органу опіки та піклування Пулинської райдержадміністрації, рішенням суду дітей відібрано у матері без позбавлення її батьківських прав. На даний час усі вони перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Нагадаємо, два дні сусідка підгодовувала покинутих дітей, передаючи їм їжу через віконце в сінях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир