На Житомирщині через бюрократію річка "перемістилась" у приватний будинок

Щороку воду відкачували, однак цьогоріч через реформування водного господарства, людей залишили зі стихією наодинці

У с. Давидівка Хорошівскього району відбулось підтоплення будинків та прибудинкових територій. Це пов'язано із виходом річки із берегів у зв'язку з паводком. Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на Житомир.info.

За словами місцевих жителів, до 2018 року щороку навесні відбувалося відкачування води. Однак цьогоріч процедура відкачування води не відбулася.

В. о. старости Давидівської сільської ради Галина Перчук сказала, що про проблему знає.

"Дійсно, є у нас така проблема з підтопленням будинку. Проблема в тому, що там побудована дамба і водосховище, і знаходяться вони на відстані метрів 20-30. Минулими роками воду відкачували. Ця дамба і відкачувальна станція стоїть на балансі у Коростенському водному господарстві, і вони постійно цим займалися. Цього року сталося так, що їх філія …чи їх скоротили, чи їх реформували, зараз вони сказали, що їх організації як такої немає. І вийшло так, що ця підстанція, яка відкачувала воду, знеструмлена. А селищна рада ще не взяла його на баланс. Проте стан цієї дамби дуже плачевний, вона там і підмита, вже їй більше 30 років, і ніхто в її ремонт кошти не вкладав. Весь бюджет знаходиться в Хорошівській селищній раді, ми коштів не маємо. Проте хочу наголосити, що всі знають про цю проблему, навіть облдержадміністрація підключена до цього питання", - сказала Галина Перчук.

Додамо, що за словами місцевих жителів, річка на території села розділена на дві частини дамбою, побудованою за часів Радянського Союзу, яка нині знаходиться у критичному стані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир