На лінію вийшов перший зібраний у Житомирі тролейбус

До кінця року в ЖТТУ заплановано випустити ще два модернізовані тролейбуси

Перший тролейбус, зібраний працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, вийшов на маршрут. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради.

Робота тривала близько чотирьох місяців. У свіжозібраному тролейбусі тяговий двигун розміщений у задній частині, що дало можливість зробити середній майданчик низьким і встановити пандус. Було змінено салон, конфігурацію задньої частини кузова, встановлено нові вікна нові люки, двері, електронні табло.

"Це перший тролейбус ТТУ, який ми випустили повністю силами працівників підприємства, з елементами модернізації його кузова, – розповідає Дмитро Ткачук, заступник міського голови.

Водій ЖТТУ Сергій каже, що до тролейбуса ще треба звикати.

"Машина дуже гарно зроблена як ззовні, так і всередині. За ходовими якостями дуже "м'яка", тобто плавно набирає хід, плавно гальмує. У цілому до машини треба звикати. Як водій, маю тільки хороші враження від цього тролейбуса", – повідомив водій.

"Цей тролейбус зробили в Житомирі. Ніколи б не подумала. Здається, що він іноземний. Дякую колективу "ТТУ" за їх роботу. Оновлювати тролейбуси потрібно, бо їх багато їздить старих. А в цьому зручно: і сидіння, і поручні", - дивується житомирянка Валентина Григорівна.

До кінця року заплановано випустити ще два модернізовані тролейбуси.

Нагадаємо, у Вінницькій транспортній компанії виготовили вже шість власних трамваїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир