На Хмельниччині директором школи став житомирський педофіл

Педофіл виявився заслуженим учителем і учасником АТО

У селі Черепова Хмельницького району директором школи два тижні пробув Дмитро Лазебний, якого три роки тому мало не посадили як педофіла, що розбещував своїх учнів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

У 2013-му Дмитру Лазебному світило 6 років позбавлення волі, проте суд випустив обвинуваченого під заставу у майже 50 тис. гривень. Тоді житомирський "педагог" практикував нестандартне "репетиторство" і його затримали на гарячому з малолітнім учнем.

Коли з посади в Череповецькій школі несподівано звільнилася директорка, на її місце призначили Дмитра Лазебного, про якого на Хмельниччині тоді ніхто нічого не знав. Коли почали цікавитися, яке він потрапив на посаду, то почули у відповідь: Лазебний – заслужений учитель України, більше того – воював на сході, а тому нікому не спадало на думку копирсатися в його біографії. 

Та за кілька днів містом пішли чутки про його особливу "небайдужість" до дітей. Батьки жахнулися, почувши новину. А новий директор взявся водити дітей "на шипшину" - збирати ягоди для бійців. Як він там поводився з дітьми – це питання тепер мучить багатьох батьків.

13 вересня Лазебний написав заяву про звільнення за власним бажанням. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Житомир